Atletiek

Hardlopen

Trainingstijden

AV-Archeus biedt specifieke trainingen voor haar leden. Hieronder vindt u een tabel met daarin de actuele trainingstijden.

 

 

Indien het door weersomstandigheden (hevige storm, onweer, ijzel e.d.) niet verantwoord is te sporten,  wordt de training afgelast danwel gestaakt, dit ter beoordeling door  de dienstdoende trainer(s). De vereniging aanvaardt geen aansprakelijkheid als atleten de aanwijzingen van de trainer(s) niet opvolgen.

Let op de berichten van de trainers via Facebook of Whatsapp

bijgewerkt op 30-08-2017bijgewerkt op 27-08-2017
Dag Van Tot Groep Trainer(s) Opmerking
Maandag18:00 19:00 Pupillen mini/C/B/ADieuwertje/Stijn, Mika en Moniqueaangevuld met nieuwe toekomstige trainers
18:30 20:00Junioren D/C/B/ABram/JanJaap/Domenique
18:3019:30Krachttraining MILARonald
19:0020:15Jun MILARonaldmiddellange afstand
19:3020:30Baantraining loopgroep niveau's 1 en 2Marina, Ria en Marjoleinen herstel trainingen alle niveaus
20:1521:15Seniorenatletiek / trainersJanJaap/gasttrainers
Dinsdag18:3019:30A4YouHenk/Jelle/Nicole/Maschagroep met extra aandacht
20:00 –:– duurloop 6-8km en 8-11km routebeschrijving via FB groep Hardlopers
20:00 21:15Baantraining loopgroep niveau 3 en 4Lars
Woensdag 9:30
Zomertijd: 9:00
10:30
Zomertijd: 10:30
Loopgroep (baantraining / duurloop) alle niveau's recreanten
18:3019:30Junioren D/C/B/A KrachttrainingJanJaap/Domeniquekrachthonk
19:30 20:30 Seniorenatletiek / trainersJan Jaap
19:3020:30Baantraining loopgroep niveau's 1, 2 en 3Jolanda / Han
Donderdag 18:00 19:00 Pupillen mini/C/B/ADaniel, Daan en Noekeaangevuld met nieuwe toekomstige trainers
18:0019:00Junioren D1 en 2/C1Bram / Domenique
19:0020:00Junioren C2/B/ABram / Domenique
19:0020:15MILARonaldmiddellange afstand
19:00 20:00 Baantraining loopgroep niveau 1Jolanda
19:00 20:00 Baantraining loopgroep niveau 2Han
20:00 21:00 Baantraining loopgroep niveau 3 en 4Erwin
Zaterdag9:00 10:00 Pupillen mini/C/B/ADaan, Stijn, Monique (om de week) aangevuld met nieuwe toekomstige trainers
10:0011:00Junioren D/C/B/ADaan
10:00-:-MILAzelfstandigvolgens schema
*9:00 10:00 Rommelgebergte, recreanten alle niveausJan Jaapstart parkeerplaats Rommelgebergte
Jun ABC - WATT (regionale groep)winterperiode nov-feb: apart aanmelden via WATT.indoorhal Rhede (D) meer info via Honza Valenta
Zondag 9:00 –:– Duurloop niveau 2Geen (zelfstandig) routebeschrijving via FB groep Hardlopers
9:00 –:– Duurloop niveau 3Geen (zelfstandig) routebeschrijving via FB groep Hardlopers
9:00-:-Duurloop niveau 4Geen (zelfstandig) afstemming via whatsapp groep

* De zaterdagtraining wordt gehouden in en rond het Rommelgebergte bij Winterswijk. Start op de parkeerplaats aan het begin van de trimbaan

Voor vragen over trainingen kunt u zich melden bij de trainer van uw groep.