Atletiek

Hardlopen

Trainingstijden

AV-Archeus biedt specifieke trainingen voor haar leden. Hieronder vindt u een tabel met daarin de actuele trainingstijden.

 

 

Indien het door weersomstandigheden (hevige storm, onweer, ijzel e.d.) niet verantwoord is te sporten,  wordt de training afgelast danwel gestaakt, dit ter beoordeling door  de dienstdoende trainer(s). De vereniging aanvaardt geen aansprakelijkheid als atleten de aanwijzingen van de trainer(s) niet opvolgen.

Let op de berichten van de trainers via Facebook of Whatsapp

bijgewerkt op 24-06-2018 Atletiek Mila Hardlopen
Dag Van Tot Groep Trainer(s) Opmerking
Maandag 18:00 19:00 Pupillen mini/C/B/A Dieuwertje/Stijn, Mika en Monique aangevuld met nieuwe toekomstige trainers
18:30 20:00 Junioren D/C/B/A Bram/JanJaap/Domenique
18:30 19:30 Krachttraining MILA Ronald
19:30 20:30 Baantraining MILA Ronald
19:30 20:30 Baantraining loopgroep niveau's 1 en 2 Marina, Ria en Marjolein en herstel trainingen alle niveaus
20:00 21:00 Seniorenatletiek / trainers JanJaap/gasttrainers
Dinsdag 18:30 19:30 A4You Henk/Jelle/Nicole/Mascha groep met extra aandacht
20:00 –:– duurloop 6-8km en 8-11km routebeschrijving via FB groep Hardlopers
20:00 21:15 Baantraining loopgroep niveau 3 en 4 Lars
Woensdag 9:30
Zomertijd: 9:00
10:30
Zomertijd: 10:30
Loopgroep (baantraining / duurloop) alle niveau's recreanten
18:30 19:30 Junioren D/C/B/A Krachttraining JanJaap/Domenique krachthonk
19:30 20:30 Seniorenatletiek / trainers Jan Jaap
19:30 20:30 Baantraining loopgroep niveau's 1, 2 en 3 Jolanda / Han
Donderdag 18:00 19:00 Pupillen mini/C/B/A Daniel, Daan en Noeke aangevuld met nieuwe toekomstige trainers
18:00 19:00 Junioren D1 en 2/C1 Bram / Domenique
18:00 19:00 Baantraining MILA Daphne
19:00 20:00 Junioren C4/B/A Bram / Domenique
19:00 20:00 Baantraining loopgroep niveau 1 Jolanda
19:00 20:00 Baantraining loopgroep niveau 2 Han
19:00 20:30 Baantraining MILA Ronald
20:00 21:00 Baantraining loopgroep niveau 3 en 4 Erwin
Vrijdag 16:30 18:00 Baantraining MILA Ronald voor MILA atleten van beide groepen.
Trainingen op vrijdag van april tot oktober
Zaterdag 9:00 10:00 Pupillen mini/C/B/A Daan, Stijn, Monique (om de week) aangevuld met nieuwe toekomstige trainers
10:00 11:00 Junioren D/C/B/A Daan
10:00 -:- MILA zelfstandig volgens schema
* 9:00 10:00 Rommelgebergte, recreanten alle niveaus Jan Jaap start parkeerplaats Rommelgebergte
Jun ABC - WATT (regionale groep) winterperiode nov-feb: apart aanmelden via WATT. indoorhal Rhede (D) meer info via Honza Valenta
Zondag 9:00 –:– Duurloop niveau 2 Geen (zelfstandig) routebeschrijving via FB groep Hardlopers
9:00 –:– Duurloop niveau 3 Geen (zelfstandig) routebeschrijving via FB groep Hardlopers
9:00 -:- Duurloop niveau 4 Geen (zelfstandig) afstemming via whatsapp groep

* De zaterdagtraining wordt gehouden in en rond het Rommelgebergte bij Winterswijk. Start op de parkeerplaats aan het begin van de trimbaan

Voor vragen over trainingen kunt u zich melden bij de trainer van uw groep.